Parking

Szanowni Mieszkańcy,

w środę 21 września do Wójta Gminy oraz Rady Gminy Pawonków zostało skierowane pism z prośbą o odpowiedź w sprawie budowy parkingu przy przedszkolu i kościele. Poniżej jego treść. Sołtys

Wójt Gminy Pawonków
Rada Gminy w Pawonkowie,

prosimy o odpowiedź na pismo z dnia 1 sierpnia (poniżej w załączeniu) odnośnie dofinansowania budowy parkingu przy przedszkolu w Łagiewnikach Wielkich. Kostka brukowa przeznaczona na ten parking została już oczyszczona z resztek betonu i jest gotowa do zabudowy.

 

Z poważaniem
Krzysztof Kleta
sołtys

Dnia Poniedziałek, 1 Sierpnia 2016 22:14 Krzysztof Kleta <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.> napisał(a)
Wójt Gminy Pawonków,
Rada Gminy w Pawonkowie,

w nawiązaniu do naszego pisma z dnia 17 czerwca br. (dołączonego poniżej) oraz wcześniejszych rozmów z panem Wójtem zwracamy się z uprzejmą prośbą o dofinansowanie budowy parkingu przy przedszkolu i kościele w Łagiewnikach Wielkich.

Parking ten jest wykorzystywane przez mieszkańców Gminy Pawonków na rzecz Publicznego Przedszkola w tygodniu, a w weekendy na rzecz kościoła. Szacunkowy koszt budowy to ok. 20 000 złotych.

W ubiegłym roku mieszkańcy pozyskali od Starostwa Powiatowego kostkę brukową na budowę w/w parkingu. Kostka została załadowana i przywieziona do Łagiewnik Wielkich z Lublińca przez mieszkańców na własny koszt. Obecnie kostka ta jest oczyszczana przez mieszkańców z resztek betonu, aby można ją ponownie zabudować.

Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku, abyśmy mogli w tym roku zakończyć w/w inwestycję.

Z wyrazami szacunku,
Mieszkańcy, Rada Sołecka i Sołtys