ImageImage Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie Diecezji Gliwickiej zaprasza w niedzielę 20 listopada 2011 do wzięcia udziału w ogólnopolskiej „Samochodowej Randce Małżeńskiej”.
Randka rozpocznie się od seansu filmowego, który odbędzie się w niedzielę 20 listopada o godz. 17.00 w sali przy parafii Św. Stanisława Kostki w Lublińcu.
Po filmie małżonkowie wezmą udział w audycji radiowej, której będzie można wysłuchać w samochodzie lub innym spokojnym miejscu z dostępem do radioodbiornika odbierającego radio EM na fali 107,6 FM.
Do udziału w inicjatywie zaproszeni są małżonkowie i narzeczeni, a celem akcji jest doskonalenie umiejętności rozmowy i rozwiązywania konfliktów pojawiających się w małżeństwach. W spotkaniu mogą również wziąć udział pary nie będące w związku sakramentalnym.
Szczegółowe informacje oraz rezerwacja miejsc na stronie internetowej: www.randkamalzenska.pl . Osoby które nie posiadają dostępu do Internetu proszone są o kontakt pod numer telefonu: 602 463 416 lub 600 871 266.